Szkolenie – Scrum

To całodzienne szkolenie ma na celu zapoznanie się ze Scrum’em – najbardziej popularną metodyką zwinnego wytwarzania oprogramowania. Poznasz role, ceremonie i artefakty, z których składa się Scrum i będziesz w stanie rozpocząć własną drogę ku zwinności!

Grupa Docelowa

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą rozpocząć pracę z metodami zwinnymi lub zespołów, które mają już doświadczenia w pracy ze Scrum’em lecz chciałyby lepiej zrozumieć jego zasady i zyskać jeszcze więcej dzięki metodom Agile’owym.

Korzyści dla Uczestników

Ten warsztat to idealne połączenie teorii i praktyki. Wychodząc z tego szkolenia, będziesz znał zasady Scrum’a i będziesz gotowy aby wdrożyć go w swoim zespole. Omówimy najczęstsze problemy, jakie pojawiają się przy wdrażaniu Scrum’a abyś nie musiał ich powtarzać.

Techniki Szkoleniowe

W trakcje tego całodziennego szkolenia będziemy omawiać teorię Scrum’a i przeprowadzać ćwiczenia, które pomogą zrozumieć cel poszczególnych jego elementów. Omówimy również wartości oraz korzyści jakie niesie ze sobą Agile.

Formuła Szkolenia

To szkolenie oferujemy zarówno osobom indywidualnym, jak i grupom zamkniętym – zespołom które pracują ze sobą na co dzień i pragną poprawić swoją efektywność.

Trenerzy

Przemysław Witka, Lech Wypychowski

Jesteśmy doświadczonymi Agile Coachami pracującymi w jednej z największych na świecie korporacji IT*. Mamy niepowtarzalną możliwość sprawdzania teori w praktyce, w bardzo wymagającym środowisku i na dużą skalę. Praca z licznymi zespołami dała i wciąż daje nam ogromne doświadczenie, które jest największym atutem każdego trenera. Braliśmy udział w transformacji dużych organizacji, gdzie kilkusetosobowe projekty adaptowały metodologię Agile. Jesteśmy członkami międzynarodowej grupy Agile Coach’ów, którą Intel* zorganizował z myślą o wspieraniu organizacji na drodze do zwinności.

* Opinie wyrażane na niniejszej stronie są wyłącznie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko, strategię bądź opinie ich pracodawcy, firmy Intel. The views expressed here are those of the author and do not necessarily represent or reflect the positions, strategies or opinions of his employer, Intel Corporation.

Program szkolenia

Czym jest Agile?
Metody iteracyjne
Role w Scrum’ie
Ceremonie w Scrum’ie
Zwinne planowanie
Retrospektywa
Zarządzanie backlogiem produktu
Artefakty i Metryki w Scrum’ie
Zamknięcie i podsumowanie szkolenia

Cena i warunki szkolenia

Cena za osobę: 1750* zł netto (+23% VAT)
Cena za grupę (szkolenie zamknięte): Cena negocjowana indywidualnie

Liczba uczestników: 9-16 osób.
Ilość godzin szkoleniowych: 8
*Cena obejmuje catering.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn