Szkolenie – Efektywne Zespoły Scrum’owe

Sukces Twojej organizacji zależy od Twojego zespołu – grupy błyskotliwych, zmotywowanych ludzi potrafiących przekuć idee we wspaniałe produkty. Podczas tego szkolenia dowiesz się jak skutecznie budować i kultywować efektywne, samoorganizujące się zespoły i zyskasz pełnię korzyści jakie niesie za sobą Scrum.

Warsztat ten jest wynikiem naszego doświadczenia w pracy z zespołami Scrum’owymi. To szkolenie prowadzone jest dla realnych zespołów oraz ich managera (szkolenie zamknięte). Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom drogi do zwiększenia samoorganizacji zespołu i zbudowania wysoce efektywnego zespołu.

Będzie to dzień intensywnej pracy zespołu z managerem. Dzięki tej pracy, na zakończenie warsztatu, uczestnicy wyjdą z wypracowanymi zasadami i granicami w jakich zespół będzie funkcjonować oraz ze zdefiniowanym celem zespołu. Poznają też teorie i narzędzia pomocne w dalszej pracy po zakończeniu szkolenia.

Grupa Docelowa

Nowopowstałe zespoły Scrumowe. Zespoły, które już działają w Scrumie, ale napotykają na problemy związane z funkcjonowaniem zespołu. Zadowolone zespoły, które szukają motywacji i metod na jeszcze efektywniejszą współpracę.

Trenerzy

Przemysław Witka, Lech Wypychowski

Formuła Szkolenia

To szkolenie dedykowane jest zespołom, które pragną pracować zwinnie i efektywnie, dlatego oferujemy je wyłącznie zamkniętym grupom. Dzięki temu, jesteśmy w stanie omawiać i odpowiadać na problemy konkretnego zespołu.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn