The important thing is not your process.
The important thing is your process for improving your process.

Henrik Kniberg

Simple, clear purpose and principles give rise to complex, intelligent behavior.

- Dee Hock

If you tell people where to go, but not how to get there, you'll be amazed at the results.

George S. Patton

People don't like when you tell them what to do.
People prefer to be asked.

Jurgen Appelo

Self-organization cannot be just the best practice.
It is the default practice for all systems,
including teams.

Jurgen Appelo

Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently.

Henry Ford

zwinne organizacje zwyciężają

Najważniejszą cechą wyróżniającą organizacje, które zwyciężają, jest szybkość uczenia się i adaptacji.
Aby to osiągnąć potrzebni są liderzy, którzy poprowadzą organizację ku Zwinności.
Fakty

Coroczny raport "State of Agile" przygotowany przez firmę VersionOne dowodzi, że organizacje, które stosują zwinne praktyki osiągają lepsze wyniki, są bardziej przewidywalne i szybciej dostarczają produkt na rynek niż organizacje zarządzające projektami w tradycyjny sposób.

Organizacje Zwinne mają też większą szansę na przetrwanie na rynku w dłuższej perspektywie.

Źródło: http://stateofagile.versionone.com

  • Lepsze zarządzanie zmieniającymi się priorytetami
  • Poprawa wydajności
  • Szybszy czas wprowadzenia produktu na rynek
  • Lepsza motywacja zespołów

Specjalizujemy się w organizowaniu dedykowanych szkoleń dla firm. Powiedz nam jakie masz wyzwania, a ułożymy dla Ciebie spersonalizowane szkolenie.

Szkolenia Agile

Sukces organizacji jest w rękach jej liderów: od manadżerów zespołów, przez managerów projektów, aż do kadry zarządzającej firmą. Organizacja, która chce odnieść sukces w procesie transformacji Agile, powinna pomagać swoim liderom poprzez inwestowanie w budowanie ich wiedzy i umiejętności.

Szkolenia podstawowe


Scrum

To całodzienne szkolenie ma na celu zapoznanie się ze Scrum’em – najbardziej popularną metodyką zwinnego wytwarzania oprogramowania. Poznasz role, zdarzenia i artefakty, z których składa się Scrum i będziesz w stanie rozpocząć własną drogę ku zwinności!

Kanban

Chcesz aby Twój zespół był zwinny i działał bardziej efektywnie lecz nie chcesz rewolucji? Pracujesz w nieprzewidywalnych warunkach? Jeśli tak, to Kanban jest właśnie dla Ciebie!

Scrum Master

Szkolenie dla Scrum Masterów. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia we wprowadzaniu Scrum’a w bardzo wymagającym środowisku, w dużych, międzynarodowych projektach. Uczymy tego, czego sami doświadczyliśmy i sprawdziliśmy w praktyce.

Szkolenia zaawansowane


Agile dla Managerów

Warsztat ten uczy managerów nowego podejścia, w którym zarządzanie jest w dużej mierze odpowiedzialnością zespołów i jest procesem grupowym. Dobry lider pracuje nad tym, żeby zespół mógł podejmować jak najlepsze decyzje, rozwiązywać swoje problemy oraz czerpać radość i motywację z osiągania celów swoich i organizacji.

Efektywne Zespoły Scrum’owe

Jednodniowy warsztat skierowany do całych zespołów. W trakcie pracy poczujesz, co jest potrzebne aby samoorganizacja działała i jaka jest rola managera zwinnych zespołów. Dużo warsztatowej pracy na rzeczywistych tematach twojego zespołu.

Action Learning

Action Learning to metoda pracy grupowej, w której grupa rozwiązuje złożone, problemy jednocześnie ucząc się i rozwijając swoje kompetencje. Action Learning to nieocenione narzędzie pracy grupowej, które pomoże Ci osiągnąć niesamowite rezultaty, szczególnie jeśli jesteś liderem zespołu.

O nas

Jesteśmy doświadczonymi Agile Coachami pracującymi dla największych na świecie korporacji IT. Mamy niepowtarzalną możliwość sprawdzania teori w praktyce, w bardzo wymagającym środowisku i na dużą skalę. Praca z licznymi zespołami dała i wciąż daje nam ogromne doświadczenie, które jest największym atutem każdego trenera. Braliśmy udział w transformacji dużych organizacji, gdzie kilkusetosobowe projekty adaptowały metodologię Agile. Jesteśmy członkami Agile Alliance.
Mieszkamy i pracujemy w Trójmieście. Nasze szkolenia prowadzimy w całej Europie. Specjalizujemy się w profesjonalnych szkoleniach zamkniętych dla firm.
Uploaded image

Przemysław Witka

Agile Coach
w Dynatrace

Jest zafascynowany samoorganizacją i systemami, jakie tworzą ludzie. Posiada dyplom MBA oraz doświadczenie w dużych firmach i startup’ach, w tym jednym własnym. Przez wiele lat pracował w złożonym środowisku R&D dla Intela. Obecnie pracuje w Dynatrace. Ma wyjątkową okazję weryfikować Agile w praktyce, w bardzo wymagającym środowisku i na dużą skalę. Jest także trenerem w AgileBrains.pl i autorem najlepszej platformy edukacyjnej Agile – Scrumtale.
Uploaded image

Lech Wypychowski

Senior Program Manager
Nike Technologies

Certyfikowany Project Manager PMP® oraz Scrum Master. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na stanowiskach Inżyniera Oprogramowania, Scrum Mastera i Program Managera, projekty informatyczne zna od podszewki. Na co dzień wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu zwinnego zarządzania aby budować cyforwe rozwiązania dla Nike. Działa również jako Agile Consultant wspierając transformacje Agile w dużych organizacjach, trener zwinnych metod w AgileBrains.pl oraz autor szkoleń i biznesowych gier symulacyjnych do nauki metod Scrum i Kanban.Referencje

Zadowoleni uczestnicy szkoleń są naszymi najlepszymi sprzedawcami. Wasze zadowolenie jest głównym motorem działania Agile Brains.
skoknippon-seikilppdnvglassecoppnt

*Those company names and their respective logos cited herein are the property of their respective owners

Blog

Dzielimy się z Tobą tym co wiemy i czego doświadczamy w pracy z zespołami.

Tu zaczyna się nasza współpraca

Skontakuj się z nami aby dowiedzieć się, jak nasze szkolenia mogą pomóc Twojej organizacji. Przejdź na stronę kontakt lub skorzystaj z poniższego formularza.